Wybierz język:

Wspomóż nas

Zapewne spotkali się Państwo z naszą działalnością na Festiwalach Kultury Japońskiej, recitalach, koncertach, wieczorach japońskich, lekcjach języka japońskiego i w wielu innych miejscach. Skromne fragmenty naszej działalności można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

Z pasją staramy się promować wspaniałą kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni i jej powiązanie z kulturą naszego kraju, choćby poprzez muzykę Fryderyka Chopina w wykonaniu japońskich pianistów. Japonia i Polska to kraje bardzo od siebie odlegle geograficznie, ale nie duchowo. Jesteśmy tak samo wrażliwi na piękno obrazu, muzyki, słowa, świat przyrody...

Fundacja Polsko-Japońska YAMATO Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu jest instytucją non-profit. Zgodnie ze statutem skupiamy się na wspieraniu publicznego dobra, nie kierując się osiągnięciem zysku, a naszą działalność pokrywamy z funduszy pochodzących wyłącznie z darowizn, zapisów, dotacji itp.

Doceniając nasze zaangażowanie w zakresie przybliżania kultury japońskiej w Polsce, a także promocji Polski - w Japonii, możecie Państwo wspomóc nasz skromny budżet dokonując wpłat na konto bankowe:


Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu
ul. Grodzka 1, 37-700 Przemyśl
Bank Pekao S.A. II 0/Przemyśl
70 1240 1776 1111 0010 0415 7163
Stoi/t: PKO PPL PW

Dziękując już teraz za wsparcie pragniemy zagwarantować, że każda kwota będzie odpowiednio zainwestowana i pozwoli na jeszcze aktywniejszą działalność Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu.

Iga Dżochowska Dyrektor Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu Atsuko Ogawa Pianistka, Promotor Kultury Japońskiej w Polsce